«

»

apr 20

Voorlopige Startlijst Ard Schenk tijdrit 2015

De startlijst voor de Ard Schenktijdrit is online!

De eerste 79 startplekken gaan om de 30 seconden.
Vervolgens wordt er om de minuut gestart.

Rugnummers vanaf 18:00 af te halen bij het Wapen van Wieringerwaard.

Lege posities kunnen nog worden ingevuld door renners/sters die zich nog niet hebben ingeschreven. Op dit moment nog 17 plekken.

De eerste start om 19:00:00.

 

Startplek Naam Woonplaats Cat. Starttijd
1 Emma Boogaard Zwaag Jeugd 19:00:00 uur
2 Marti Valks NB dame 19:00:30
3 Anne Kuilboer NB dame 19:01:00
4 Maaike Boogaard Zwaag dame 19:01:30
5 Talissa v/d Fluit Nieuwe Niedorp  dame 19:02:00
6 19:02:30
7 Laura Hak Heerhugowaard dame 19:03:00
8 19:03:30
9 Anne Kras NB dame 19:04:00
10 19:04:30
11 Jetze Plat [handbike] Lelystad sen 19:05:00
12 Remco Koopman Den Burg sen 19:05:30
13 Bert Westhoff Nieuwe Niedorp sen 19:06:00
14 Max van Vliet Haringhuizen sen 19:06:30
15 Co van Bueren Schagen sen 19:07:00
16 Brian Tamis ’t Zand vet 19:07:30
17 Jan-Dick den Das Anna Paulowna vet 19:08:00
18 Marcel de Boer NB sen 19:08:30
19 Jeffrey Monshouwer Middenmeer sen 19:09:00
20 Jacco Geel Wieringerwaard  vet 19:09:30
21 Don Varekamp NB sen 19:10:00
22 Bastiaan de Wild Callantsoog sen 19:10:30
23 Mario Modder Anna Paulowna vet 19:11:00
24 Barry Dam NB sen 19:11:30
25 Ron Hoekstra Wieringerwaard vet 19:12:00
26 Niels Schepers Anna Paulowna sen 19:12:30
27 Alex Rodriquez Purmerend sen 19:13:00
28 Henk Jan Kuit Hippolytushoef vet 19:13:30
29 Robert Werkhoven Andijk vet 19:14:00
30 Sjoerd Brandt Monnickendam vet 19:14:30
31 Steven de Wit Anna Paulowna sen 19:15:00
32 René Kouseband Wieringerwaard sen 19:15:30
33 Erik Slijver Anna Paulowna sen 19:16:00
34 19:16:30
35 Menno Bakker Den Oever vet 19:17:00
36 Martin Hoefakker Middenmeer vet 19:17:30
37 Theo Verkooijen  NB sen 19:18:00
38 Sjaak van de Berg Breezand vet 19:18:30
39 Jos Smit ’t Zand sen 19:19:00
40 Laurens Snoek Volendam sen 19:19:30
41 Richard Geijteman Anna Paulowna sen 19:20:00
42 Bart Klaver Opmeer sen 19:20:30
43 Robert Stroet Wervershoof sen 19:21:00
44 19:21:30
45 Sonny Agema Julianadorp sen 19:22:00
46 Teun van Rossum Kortenhoef vet 19:22:30
47 Ruud Lockx Wieringerwaard vet 19:23:00
48 Erwin Beckers Julianadorp sen 19:23:30
49 Dean Ruska Volendam jun 19:24:00
50 Arie van der Lee Anna Paulowna sen 19:24:30
51 Jelle Nieuwpoort Warmenhuizen jun 19:25:00
52 19:25:30
53 Armando van Bruggen Purmerend jun 19:26:00
54 19:26:30
55 Dion van Niedorp Zoeterwoude jun 19:27:00
56 19:27:30
57 Youri van der Tuin Westerland jun 19:28:00
58 19:28:30
59 Ivan Beerepoot Hoogwoud sen 19:29:00
60 19:29:30
61 Marcel Breg Wervershoof vet 19:30:00
62 19:30:30
63 Ron Aardenburg Heemskerk vet 19:31:00
64 19:31:30
65 Egbert van Wezenbeek Hoorn vet 19:32:00
66 19:32:30
67 Collin Bruul Hippolytushoef vet 19:33:00
68 19:33:30
69 Peter Roskam Nieuwe Niedorp vet 19:34:00
70 19:34:30
71 Bas Bruinsma Wieringerwaard sen 19:35:00
72 19:35:30
73 Patrick Hoefakker Middenmeer sen 19:36:00
74 19:36:30
75 Jeroen Tiebie Callantsoog sen 19:37:00
76 19:37:30
77 Robert Godfroid Monnickendam vet 19:38:00
78 19:38:30
79 Robin Nieuwenhuizen Den Oever sen 19:39:00
80 Ambro van Straaten Petten sen 19:40:00
81 Nick Hansen Volendam sen 19:41:00
82 Marcel Beukers Petten vet 19:42:00
83 Emiel van Tongerloo Anna Paulowna sen 19:43:00
84 Julius van der Berg Purmerend sen 19:44:00
85 Volkert Meinsma Oudkarspel vet 19:45:00
86 Cees Snoek Volendam sen 19:46:00
87 Nick Molijn Schermerhorn sen 19:47:00
88 Melvin Bos Sint Pancras sen 19:48:00
89 Yennick Wolthuizen Castricum sen 19:49:00
90 Michael Ruska Volendam vet 19:50:00
91 Koos Zut Slootdorp vet 19:51:00
92 Henk de Jong Meidrecht vet 19:52:00
93 Glenn van Niedorp Zoeterwoude sen 19:53:00
94 Bram Groen Oudkarspel sen 19:54:00
95 Brian Burggraaf Velserbroek vet 19:55:00
96 Bram de Waard Petten sen 19:56:00
97 Rick van Breda Julianadorp sen 19:57:00
98 Remco Grasman Lelystad vet 19:58:00
99 Jeroen Visser Alkmaar sen 19:59:00
100 Jan Lof Amsterdam sen 20:00:00