Uitslag Ard Schenktijdrit 2019

Hier zijn weer de uitslagen van de Ard Schenk tijdrit van 2019 met als grote winnaar Remco Grasman uit Emmeloord.
De uitslagen zijn vermeld per categorie.

 

Plaats Naam Woonplaats Categorie Eindtijd Gem.
1 Lars Lakeman Venhuizen Jeugd 25.57 36.53
1 Werner Van der Meer Woudsend Junior 20.02 47.32
2 Jim Kes Volendam Junior 20.42 45.80
3 Bram Leerkes Twello Junior 20.49 45.54
4 Thomas Lakeman Venhuizen Junior 21.15 44.61
5 Vincent van Dorp Elburg Junior 21.23 44.33
6 Raphael Mouton Warmenhuiaen Junior 21.58 43.16
7 Pepijn Veenings Zaandam Junior 23.19 40.66
7 Stef Koning Hensbroek Junior 23.19 40.66
9 Kas Visser Houten Junior 23.27 40.43
1 Roos Hoogeboom Zeist Dame 22.38 41.89
2 Andrea van der Loo T’Harde Dame 22.54 41.40
3 Emma Boogaard Zwaag Dame 23.00 41.22
4 Valerie Steffens Amersfoort Dame 23.24 40.51
5 Talissa van der Fluit Winkel Dame 23.33 40.25
6 Maartje de Boer Nieuwe Niedorp Dame 24.57 38.00
7 Lonneke van Schaik Haarlem Dame 25.50 36.70
8 Sonja Stengewis Purmerend Dame 28.12 33.62
1 Wessel Krul Enkhuizen Sen 19.39 48.24
2 Jeroen Koorn Hoogkarspel Sen 19.49 47.84
3 Richard Koorn Hoogkarspel Sen 19.57 47.52
4 Gerwin Coljé Snelrewaard Sen 19.59 47.44
5 Stefan van Sprengen Wieringerwerf Sen 20.12 46.93
6 Armando van Bruggen Purmerend Sen 20.16 46.78
7 Melvin Bos St Pancras Sen 20.35 46.06
8 Joeri van der Tuin Westerland Sen 20.38 45.95
9 Eric Mooij Hoogwoud Sen 20.41 45.83
10 Tijs Dekker Oosthuizen Sen 20.49 45.54
11 Brendan Berendsen Purmerend Sen 20.58 45.21
12 Jack Allison Amsterdam Sen 21.01 45.11
13 Marcel de Boer Zwaag Sen 21.09 44.82
14 Bruno van Beek Egmond aan Zee Sen 21.11 44.75
15 Mike Kes Volendam Sen 21.20 44.44
16 Mathijs Plat Kwadijk Sen 21.24 44.30
17 Bas Rijs Alkmaar Sen 21.27 44.40
18 Sebastiaan ten Zeldam Haarlem Sen 21.28 44.16
19 Lennard Aker Wervershoof Sen 21.41 43.72
20 Chris Pieter Veenstra Sneek Sen 21.49 43.45
21 Derek Plooijer Hoorn Sen 21.50 43.42
22 Henk Elbertsen Breezand Sen 22.00 43.09
23 Erwin Beckers Julianadorp Sen 22.05 42.93
24 Sebastiaan Valenteijn Zwaagdijk Sen 22.22 42.38
25 Roel Koenis T’Veld Sen 22.36 41.95
26 Kay Blokdijk T’Veld Sen 22.44 41.70
27 Jens Beerepoot Heerhugowaard Sen 22.49 41.55
28 Maurice IJlstra Hippolytushoef Sen 22.52 41.46
29 Sietse van der Weijde Alkmaar Sen 23.18 40.69
30 Niels Vaars Breezand Sen 23.30 40.34
31 Ties Danenberg Warmenhuizen Sen 23.38 40.11
32 Nick Bond Volendam Sen 24.03 39.42
33 Andreas Grijze Hippolytushoef Sen 25.02 37.87
34 Michel Verkerke Anna Paulowna Sen 25.56 36.56
1 Remco Grasman Emmeloord Mast 19.16 49.20
2 Jeroen Visser Alkmaar Mast 19.55 47.60
3 Bram de Waard Petten Mast 20.21 46.58
4 Jordy Meerman Breda Mast 20.32 46.17
5 Siem Homsma Oppenhuizen Mast 20.36 46.02
6 John Veerman Volendam Mast 21.03 45.04
7 Robert Jan de Wit Kamperland Mast 21.06 44.93
8 Rens Sterk Barsingerhorn Mast 21.06 44.93
9 Koos Zut Slootdorp Mast 21.18 44.51
10 Marcel Beukers Petten Mast 21.21 44.40
11 Martijn  Stengewis Purmerend Mast 21.36 43.89
12 Peter Res Zeist Mast 21.41 43.72
13 Ron Aardenburg Heemskerk Mast 21.45 43.59
14 Nico Vlaming Anna Paulowna Mast 21.46 43.55
15 Rene Krijnsen Bolsward Mast 21.48 43.49
16 Sjoerd Veenings Assendelft Mast 21.49 43.45
17 Tom Goede Landsmeer Mast 21.59 43.12
18 Nico van Langen Schagen Mast 22.01 43.06
19 Volkert Meinsma Oudkarspel Mast 22.19 42.48
20 Marcel van Beek Egmond aan Zee Mast 22.25 42.29
21 Robert Werkhoven Andijk Mast 22.43 41.73
22 Arno Hoogendijk Andijk Mast 22.48 41.58
23 Co van Bueren Schagen Mast 22.53 41.43
24 Jacco Geel Wieringerwaard Mast 22.56 41.34
25 Martin Hoefakker Middenmeer Mast 23.02 41.16
26 Roelof van der Klis Nootdorp Mast 23.14 41.10
27 Peter Roskam Nieuwe Niedorp Mast 23.12 40.86
28 Louis Goudsblom Andijk Mast 23.12 40.86
29 Martin van Benten Schagerbrug Mast 25.10 37.67
30 Niels Schepers Breezand Mast 26.22 35.95
31 Robert van Meulem Oostwoud Mast 28.23 33.40