Startlijst Ard Schenktijdrit 2019

Let op: alleen deelnemers die het inschrijfgeld hebben voldaan staan op de startlijst.
Indeling van de Klasse is

Jeugd T/M 14 Jaar op de dag van de wedstrijd
junioren t/m17jaar op de dag van de wedstrijd
Senioren 18 t/m 39 op de dag van de wedstrijd
Master 40 jaar en ouder
Dames

Starttijd Nummer Naam Woonplaats Categorie
19:00:00 1 Lars Lakeman Venhuizen Jeugd
19:00:30 2 Raphael Mouton Warmenhuizen Junior
19:01:00 3 Ivo Zwaans Den Helder Junior
19:01:30 4 Thomas Lakeman Venhuizen Junior
19:02:00 5 Kas Visser Houten Junior
19:02:30 6 Pepijn Veenings Zaandam Junior
19:03:00 7 Jim Kes Volendam Junior
19:03:30 8 Bram Leerkes Twello junior
19:04:00 9 Vincent van Dorp Elburg Junior
19:04:30 10 Werner van der Meer Woudsend Junior
19:05:00 11 Stef Koning ??? Junior
19:05:30 12 Quinten Hoogervorst Schoorl Junior
19:06:00 13 Emma Boogaard Zwaag Dame
19:06:30 14 Andrea van Loo T’Harde Dame
19:07:00 15 Maartje de Boer Nieuwe Niedorp Dame
19:07:30 16 Talissa van der Fluit Winkel Dame
19:08:00 17 Kirsten Lovers-Adema Hoorn Dame
19:08:30 18 Valerie Steffens Amersfoort Dame
19:09:00 19 Lonneke van Schaik Haarlem Dame
19:09:30 20 Sonja Stengewis Purmerend Dame
19:10:00 21 Roos Hoogeboom Zeist Dame
19:10:30 22 Robert van Meulem Oostwoud Master
19:11:00 23 Co van Bueren Schagen Senior
19:11:30 24 Gerrit van Loo T’Harde Master
19:12:00 25 Peter Res Zeist Master
19:12:30 26 Bruno van Beek Egmond aan Zee Senior
19:13:00 27 Hans Spil Muiderberg Master
19:13:30 28 Derek Plooijer Hoorn Senior
19:14:00 29 Erwin Beckers Julianadorp Senior
19:14:30 30 Niels Schepers Breezand Master
19:15:00 31 Roelof van der Klis Nootdorp Master
19:15:30 32 Michel Verkerke AnnaPaulowna Senior
19:16:00 33 Jack Allison Amsterdam Senior
19:16:30 34 Sebastiaan Valenteijn Zwaagdijk Senior
19:17:00 35 Jacco Geel Wieringerwaard Senior
19:17:30 36 Martin van Benten Schagerbrug Master
19:18:00 37 Marcel van Beek Egmond aan Zee Master
19:18:30 38 Martijn Stengewis Purmerend Master
19:19:00 39 Rens Sterk Barsingerhorn Master
19:19:30 40 Marcel de Boer Zwaag Senior
19:20:00 41 Louis Goudsblom Andijk Master
19:20:30 42 Donni Flohil Groet Senior
19:21:00 43 Peter Roskam Nieuwe Niedorp Master
19:21:30 44 Niels Vaars Breezand Senior
19:22:00 45 Sjoerd Veenings Assendelft Master
19:22:30 46 Robert-Jan  de Wit Kamperland Master
19:23:00 47 Ties Danenberg Warmenhuizen Senior
19:23:30 48
19:24:00 49 Arno Hoogendijk Andijk Master
19:24:30 50 Tom Goede Landsmeer Master
19:25:00 51 Bert Bakker Zaandam Master
19:25:30 52 Toine Groot Hem Master
19:26:00 53 Arjan Hulsebos DenHelder Master
19:26:30 54 Andreas Grijze Hippolytushoef Senior
19:27:00 55 Ren Krijnsen Bolsward Senior
19:27:30 56
19:28:00 57 Brendan Berendsen ??? Senior
19:28:30 58 Sietse van der Weijde Alkmaar Senior
19:29:00 59 Lenard Aker Wervershoof Senior
19:29:30 60 Simon Molenaar Volendam Senior
19:30:00 61 Gerard Welling Enkhuizen Senior
19:30:30 62 Jeroen Koorn Hoogkarspel Senior
19:31:00 63 Robert Werkhoven Andijk Master
19:31:30 64 Bart Ursem Andijk Senior
19:32:00 65 Martin Hoefakker Middenmeer Master
19:32:30 66 Nico Vlaming Anna Paulowna Master
19:33:00 67 Bas Rijs Alkmaar Senior
19:33:30 68 Maurice IJlstra Hippolytushoef Senior
19:34:00 69 Wessel Krul Enkhuizen Senior
19:34:30 70 Siem Homsma Oppenhuizen Master
19:35:00 71 Marthijs Plat Kwadijk Senior
19:35:30 72 Nico van Langen Schagen Master
19:36:00 73 Nick Bond Volendam Senior
19:36:30 74 Jens Beerepoot Heerhugowaard Senior
19:37:00 75 Roel Koenis T’Veld Senior
19:37:30 76 Koos Zut Slootdorp Master
19:38:00 77 Kay Blokdijk T’Veld Senior
19:38:30 78 Tijs Dekker Oosthuizen Senior
19:39:00 79
19:40:00 80 Gerwin Coljé Snelrewaard Senior
19:41:00 81 Chris  Pieter Veenstra Wergea Senior
19:42:00 82 Jordy Meerman Breda Master
19:43:00 83 Henk Elbersen Breezand Senior
19:44:00 84 Eric Mooij Hoogwoud Senior
19:45:00 85 Sebastiaan ten Zeldam Haarlem Senior
19:46:00 86 John Veerman Volendam Senior
19:47:00 87 Volkert Meinsma Oudkarspel Master
19:48:00 88 Joeri van der Tuin Westerland Senior
19:49:00 89 Ron Aardenburg Heemskerk Senior
19:50:00 90 Stefan van Sprengen Wieringerwerf Senior
19:51:00 91 Mike Kes Volendam Senior
19:52:00 92 Marcel Beukers Petten Master
19:53:00 93 Dorus de Rijk De Rijp Senior
19:54:00 94 Armando van Bruggen Purmerend Senior
19:55:00 95 Bram de Waard Petten Master
19:56:00 96 Richard Koorn Hoogkarspel Senior
19:57:00 97 Melvin Bos St Pancras Senior
19:58:00 98 Jeroen Visser Alkmaar Master
19:59:00 99 Remco Grasman Emmeloord Masters
20:00:00 100